Lato 1999 o sobie przypomina. Natsu-Mon! 20th Century Summer Vacation ukaże się w lipcu

Natsu-Mon! 20th Century Summer Vacation to gra, którą mamy na celowniku na Lavocado od kiedy tylko się pojawiła. Ekipa Millenium Kitchen potwierdziła, że 28 lipca tytuł trafi na Nintendo Switch, na razie tylko w Japonii.

Tak jak przy poprzednim wpisie o Natsu-Mon, tu też wysilam wszystkie swe cząstki, by przyciągnąć ten tytuł do Europy, podobnie jak się to udało rok temu z wakacjami Shin-chana. Myślę, że nadzieja w tym przypadku umiera ostatnia, bo widząc oszczędny styl graficzny i tempo, w jakim wypuszcza się tę grę, można liczyć na to, że za stosunkowo budżetowym podejściem pójdzie także chęć przygotowania translacji na język angielski, oraz przygotowanie co najmniej premiery w wersji cyfrowej na zachodnich rynkach.

Oto nowa prezentacja wideo:

Jak widać na gameplayu, tytuł rozgrywa się w sierpniu 1999 roku. Nasz bohater to młody chłopiec, syn lidera grupy cyrkowców, przemierzających kraj. W jego skórze przeżyjemy pewne formatywne, niezapomniane lato.

Czy można nie czekać z utęsknieniem na takie gry? Trudno mi to sobie wyobrazić. Bardzo liczę na to, że wiosną 2024 ujrzymy Natsu-Mon! 20th Century Summer Vacation w Europie. Może nawet szybciej.

cascad