Lavocado Nocą #98 – Xbox Direct

Jesteśmy po dwóch ważnych konferencjach i mamy ważne rzeczy do powiedzenia.

Lavocado Nocą regularnie, już niemal 4 lata, informuje was o tym co się dzieje w branży wirtualnych uciech. Dzisiejszy epizod to ponad godzinne omówienie zapowiedzi z najświeższego Nintendo Direct, oraz Xbox Business Update. Dodatkowo na tapet wjechały tematy przyszłości Crazy Taxi, wróciliśmy powyżywać się na Street Fighter V, oraz pogratulowaliśmy Atlusowi wyników sprzedażowych Persony 3 Reload. A na deser opinia o Helldivers 2, która zmieniła się w rozmowę o Earth Defense Force. Nowy rok, starzy my. Pozdrowienia!

  • Lavocado Nocą #98
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym omawiamy Nintendo Direct z 21 lutego 2024, biznesowe plany Xboksa, Capcom przepraszający za Street Fighter V, wyniki sprzedaży Persona 3 Reload, rzucamy pomysłami na Crazy Taxi, oraz na końcu toczymy rozmowę o tym, jakie jest Helldivers 2.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.