Lavocado Nocą #97 – kod bijatyki

Dziś będzie o zagadkach i rozwiązywaniu ich głową, lub nogami.

Lavocado Nocą jak zwykle bierze się za tematy gorące i aktualne: a takim jest ogłoszenie przez Microsoft, że zamierza zmienić swoją strategię dotyczącą Xboksa – o co chodzi? Na razie tylko zgadujemy, czekając na oficjalne informacje. Przyjrzeliśmy się także ogromnym opłatom za serwery twórców Palworld, nadchodzącym projektom z serii Resident Evil i sprawdziliśmy zapowiedzi z ostatniej konferencji Sony, State of Play. Omawiamy sobie także Tekken 8, Another Code: Recollection, oraz w sumie Dragon’s Dogma.

  • Lavocado Nocą #97
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym szykujemy się na nadchodzące zmiany w Microsofcie, recenzujemy Tekken 8 i Another Code: Recollection; sprawdzamy ile kosztuje utrzymanie serwerów Palworld, rozmyślamy o nadchodzących grach z serii Resident Evil i przyglądamy się State of Play, konferencji, na której pokazywano m.in. Stellar Blade, Death Stranding 2, Dragon’s Dogma 2 i Helldivers 2.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.