Lavocado Nocą 101 – odcinek Pro

Ależ dzisiaj mamy content!

***

Wracamy do standardowej formy po odcinku jubileuszowym, choć w pewien sposób w 101 Lavocado Nocą też świętujemy. Na nagranie wpadł do nas prowadzący Fantasmagerię, czyli Dahman i wspomógł nas w przeskakiwaniu po kolejnych tematach. A rozmawialiśmy dużo remake’ach, o losach Gearboksa, wycieku dotyczącym Spyro 4, naświetliliśmy też temat nowego Monster Huntera i zawiesiliśmy się przy okazji na rozmowie o Dragon’s Dogma. Oberwało się także wersjom „Pro” konsol, po czym przeszliśmy do omawiania ostatnio ogrywanych przez nas gier. Zapraszamy na odcinek, enjoy!

  • Lavocado Nocą #101
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym  rozmawiamy o TakeTwo kupującym Gearbox, przeciekach dotyczących Spyro 4, o spodziewanej premierze Monster Hunter Wilds, nowym Xboksie Series Pro, oraz recenzujemy Scars Above, Highwater i ostatnie Alone in the Dark.
  • Nagrywali Damian „Dahman” Paluch, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.