Lavocado Nocą #76 – Pancerny Kult

Co dwa tygodnie wracamy, by zaatakować mikrofony. Dziś będzie znowu dużo o tym co nie wyszło w branży gier.


Kwestia zepsutych gier wraca przy okazji Star Wars Jedi Survivor, dodatkowo znów ruszył nas temat season passów przez Street Fightera 6. Zostaliśmy również zawiedzeni tym jakie Tomb Raidery zmierzają na Switcha, rozmarzyliśmy się o kolekcjonerce Armored Core VI i wróciliśmy do kwestii poziomu sprzedaży PS5. Odcinek dopełniła także dyskusja o Ghostwire: Tokyo i errata dotycząca Cult of the Lamb. Może wydawać się, że to mało tematów, jednak Lavocado Nocą 76 jest nabite jak zwykle!

cascad

  • Lavocado Nocą #76
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o wpadce Star Wars Jedi Survivor, season passie do Street Fighter 6, o kolekcji Tomb Raider na Switcha, premierze Armored Core VI: Fires of Rubicon, wróciliśmy też do rozmowy o Ghostwire: Tokyo, oraz chwilę opowiedzieliśmy o Cult of the Lamb.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.