Pomoc

Podoba Ci się Lavocado, to jakie ma treści i jakie prezentuje podejście do gier? W takim razie możesz mi pomóc w tworzeniu tego bloga na kilka sposobów.

Nie proszę jednak o wpłaty, tylko o powiedzenie o stronie innym. Jeżeli docenisz jakiś artykuł wyślij go znajomym i poszeruj na swoich social mediach. Pokaż innym, że znalazłeś fajne miejsce w sieci. Kolejnym krokiem będzie śledzenie strony na jej kanałach na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Każdy obserwujący oznacza dużą pomoc dla rozwoju tego bloga/projektu. Doskonałym paliwem motywującym są także komentarze na stronie. Ponieważ zainstalowany jest na niej system Disqus, można w łatwy sposób dodać coś od siebie na temat czytanego tekstu.

Lavocado będzie mogło się szybciej rozwijać, rosnąć i ładnieć dzięki takiej pomocy. Dla osób tworzących treści stały feedback działa jak turbo doładowanie, proszę pamiętaj o tym. „Napiwek” w postaci tych kilku zwrotnych słów i kliknięć naprawdę działa i sprawia, że chce się robić jeszcze więcej i jeszcze lepiej.

 

Arkadiusz Ogończyk, cascad