Lavocado Nocą 102

Będziemy dzisiaj atakować biedne wielkie korporacje, zapraszamy!

Lavocado Nocą 102 to trzeci odcinek z rzędu z gościem – wpadł do nas Toperz, żeby wspomóc nas w oburzaniu się na ostatnie praktyki Ubisoftu – ale nie tylko. Pogadaliśmy jeszcze o Robocopie i Star Treku, o nowej wizji Prince of Persia i o tym, czym pewnie będzie Gears of War 6. Wrócił także temat remake’ów przy okazji plotek o wznowieniu Persony 1 i 2, udało nam się nawet porozmawiać o Rachet & Clank. Słuchajcie i podawajcie dalej!

  • Lavocado Nocą #102
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym  rozmawiamy o usunięciu The Crew z bibliotek graczy i o cenie Star Wars: Outlaws, o nadchodzącej zapowiedzi Gears of War 6, przecieku dotyczącym serii Persona, The Rogue Prince of Persia, niespodziewanej aktualizacji Ratchet & Clank, oraz pomyśle byłego szefa Blizzarda na zbieranie napiwków.
  • Nagrywali Darek „Toperz” Szymański, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach podcastowych w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.