Lavocado Nocą #91 – Nazwisko do rozliczenia

Nadszedł czas zakładów, których nikt się nie spodziewał.

91 to piękna liczba, dlatego w tym odcinku pojawiły się gry i zabawy. Wszystko zaczęło się od rozmowy o GTA VI, które już niebawem powinno zostać zaprezentowane – była więc ostatnia chwila, by o nim pofantazjować. Zabraliśmy się także za zapowiedź aktorskiego filmu The Legend of Zelda, za przeciek pierwszej sportowej gry LEGO, oraz za nominacje do The Game Awards – wokół, których toczyła się zawzięta walka w zgadywanie, kto zgarnie statuetkę w jakiej kategorii. Przed wysoki sąd trafił za to Jusant, Prodeus i Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name.

  • Lavocado Nocą #91
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o tym co przyniesie GTA VI, filmie The Legend of Zelda, wycieku Lego 2K Goooal, oraz wybieraliśmy swoje typy na galę The Game Awards. Odcinek zakończyliśmy recenzjami Jusant, Prodeus, oraz Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.