Lavocado Nocą #90 – Boomerang Strachu

Giereczki albo psikus.

Wskakujemy w Spooky sezon, łapiąc się go opuszkami palców. Nie bójcie się jednak – nie będzie to, kolejny odcinek gdzie będzie rozmowa o „ulubionych horrorach” – zamiast tego dostaniecie porcję ciekawych tytułów z pogranicza dreszczowców. Pogadamy najpierw jednak o świeżych informacjach – nowych patentach Nintendo, zwolnieniach w Bungie, nowej grze Capcomu, planie wydawniczym Level-5, czy kontrolowanym szaleństwie Like a Dragon 8. W omawianych grach Fire Emblem Warriors: Three Hopes, oraz Metal Gear Solid Master Collection vol.1.

Dzięki, że nas słuchacie, razem na pewno dobijemy do odcinka nr 100!

  • Lavocado Nocą #90
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o patentach sprzętowych Nintendo, fali zwolnień w branży, nowej grze Capcomu, nadchodzących premierach Level-5, i szalonym pokazie Like a Dragon 8: Infinite Wealth. Tematem odcinka są także gry ze strasznymi motywami, oraz recenzowane Fire Emblem Warriors: Three Hopes i Metal Gear Solid Master Collection vol.1. 
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.