Lavocado Nocą #92 – Super Podcast RPG

Witajcie w naszym małym cyrku.

Wchodzimy w grudzień z nowym Lavocado Nocą i nową energią. Dlatego też jest to odcinek pod wezwaniem przesunięć premier w Level-5, swietnej sprzedaży Super Mario Wonder i Spider-Mana 2, nowej edycji The Last of Us Part II i nadpływającej premiery Skulls & Bones. Co jeszcze? Trochę kłótni o Virtua Fighter 3 (sic), trochę dywagacji o serii Nier i przejscie przez Beyond Good & Evil do recenzji Super Mario RPG. Jest wysoko.

  • Lavocado Nocą #92
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o przesunięciu premiery nowej odsłony Inazuma Eleven, Professor Layton i Megaton Musashi, oraz Decapolice. Przyglądamy się remake’owi The Last of Us Part II, powrotowi Beyond Good & Evil, sprzedaży największych hitów Nintendo i Sony, niespodziewanej aktualizacji Virtua Fighter 3, kontynuacji Nier Automata i tym czy warto ciągnąć temat Skulls & Bones. W odcinku także recenzja Super Mario RPG.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.