Lavocado Nocą #89 – Skondensowana rozgrywka

Wrócilimy na czas, bo i jak.

Skoro Sony łaskawie zapowiedziało PlayStation 5 Slim, to musieliśmy się za ten temat zabrać. Co ciekawe Lollipop Chainsaw, na które też długo czekamy właśnie samo, podcięło sobie skrzydła, nazywając się remasterem, a nie remakiem. Wrócił także temat Assassin’s Creed Mirage, przegadaliśmy zakup Activision-Blizzard przez Microsoft pod kątem tego, jakie IP nabyli producenci Xboksa, nakręciliśmy się także na zakup Earth Defense Force 6. W dziale recenzji River City: Rival Showdown.

  • Lavocado Nocą #89
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o tym co kupił Microsoft, czym będzie powrót Lollipop Chainsaw, jak duże jest zmniejszone PlayStation 5 Slim, ile osób zagrało w Assassin’s Creed Mirage, o radości jaką daje zapowiedź wydania Earth Defense Force 6 na Zachodzie. Omawianą grą jest także River City: Rival Showdown.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.