Lavocado Nocą #88 – Miraż Odcinka

Nasz kolejny pierwszy raz.

Lavocado Nocą 88 to pierwszy odcinek podcastu, który się spóźnił – bywa jednak, że siłą wyższa jest tak wysoka, że nie da się z nią wygrać (a na antybiotykach lepiej nie nagrywać). Na szczęście nasza mobilizacja jest na najwyższym poziomie, więc w pierwszym możliwym terminie nagraliśmy nasz komentarz dotyczący sytuacji w branży gier. Tym razem omawiamy losy multiplayerowego The Last of Us, to że Microsoft w końcu kupi Activision Blizzard King, że Hideki Kamiya opuszcza Platinum Games, przyglądamy się też grom października i nowemu serialowi związanemu z licencją Pokemon (PokeTsume). Pod pręgież trafiło za to Assassins Creed Mirage i… Blackwind.

  • Lavocado Nocą #88
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o tym jak Microsoft kupuje Activision Blizzard, o multiplayerowym The Last of Us, o przyszłości Platinum Games, premierach października, o PokeTsume, oraz omawiamy Blackwind i Assassin’s Creed: Mirge.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.