Lavocado Nocą #87 – Nintendo Series Y

Ależ było dzisiaj Xboksowo…

Zaczynając 87 odcinek Lavocado Nocą trudno było przewidzieć, że tematy bieżące przejmą całość nagrania. W branży panuje jednak taki kocioł, że trudno było inaczej poprowadzić tę rozmowę. Wiele emocji skupiło się dookoła Microsoftu, który wciąż myśli o wykupieniu Nintendo i wciąż wprowadza na rynek nowe Xboksy – przy okazji wyciekły też plany dotyczące ich kolejnych gier. Druga połowa 2023 to także czas na dyskusje o tym czym będzie Switch 2, ale najbardziej zapalny okazał się temat Final Fantasy 7. Wspomnieliśmy też o Hades 2, remasterze trylogii Tomb Raider, o powrocie Another Code, a także o nowej wersji F-Zero dostępnej w Nintendo Switch Online.

  • Lavocado Nocą #87 – Nintendo Series Y
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o wycieku planów Microsoftu, kolejnym Xboksie, nowych projektach Zenimaksu, o tym czym będzie Nintendo Switch 2, o pokazie Final Fantasy 7: Rebirth, zapowiedzi Tomb Raider Trilogy, Hades 2, Another Code: Recollection i F-Zero 99.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.