Lavocado Nocą #86 – Plotka Effect

Witajcie po wakacjach, o ile je mieliście.

Co za czasy, trzeci tydzień z rzędu w piątek „do odbioru” otrzymujecie Lavocado Nocą. Jesteśmy nakręceni tą częstotliwością, ale też wracamy już do normalnego trybu dwutygodniowego. Koniec tych frykasów, bo lato też dobiega końca (ale jeszcze trwa!). W dzisiejszym odcinku poruszymy temat kolejnych zawirowań w branży gier, związanych ze zwolnieniami w BioWare i zamknieciem studia Volition. Dodatkowo będzie też o ugięciu się przez Microsoft, który pozwolił na wydanie Baldur’s Gate 3 bez multiplayera na Xbox Series S (za to na Series X będzie dostępny normalnie). Naświetlimy również temat Ratatan, poplotkujemy o powrocie Beyond Good & Evil, o tym co wyprawia Lara Croft w Call of Duty, oraz skupimy się (znowu, ale my to po prostu lubimy) na zapowiedziach Level-5. Jakby tego było na końcu czekają na was recenzje Hot Wheels Unleashed, oraz Sea of Stars. Jest kalorycznie!

  • Lavocado Nocą #86 – Plotka Effect
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o zamknięciu studia Volition, zwolnieniach w BioWare, remasterze Beyond Good & Evil, losach Lary Croft, o tym jak bardzo Microsoft potrzebował Baldur’s Gate 3, o Ratatan, nowościach Level-5 na TGS, oraz recenzujemy Hot Wheels Unleashed i Sea of Stars.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.