Lavocado Nocą #85 – Summer Special

Marzenia się spełniają – tym razem padło na marzenie Sakory i nagraliśmy odcinek, który nie jest poświęcony grom.

Robić więcej, częściej, lepiej – takie plany dotyczące Lavocado co chwilę psuje nasza rzeczywistość. Ten odcinek to jednak realizacja czegoś, na co szykowaliśmy się od dawna, czyli na nagranie odcinka specjalnego. Nasz pierwszy Summer Special udało się nagrać na sam koniec lata (dobrze, że nie na jesień), jest to odcinek, który nie zaburza naszego normalnego cyklu nagrywania: kolejny, w stałej formule otrzymacie już za tydzień. O czym nagraliśmy? Celem Speciali jest to, by wypowiedzieć się na tematy niezwiązane z grami. Jest to zatem szeroko pojęta „kulturka” znana z innych podcastów, w naszym przypadku zdominowana przez rozmowy o książkach i komiksach. Mamy nadzieję, że się spodoba!

 

  • Lavocado Nocą #85 – Summer Special
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek specialny, bonusowy, w którym rozmawiamy przede wszystkim o naszych czytelniczych przygodach, przyzwyczajeniach i preferencjach. Rozmowa kręci się dookoła literatury, komiksu i filmu.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.