Lavocado Nocą #84 – Znikająca gra

Hasło „Gamescomowy zawrót głowy” w tym roku nie działa.

Targi odbywające się właśnie w Kolonii to rekordowa impreza, największa na świecie – wraz z rozmywaniem się roli targów i robieniem przez producentów sprzętu coraz większych własnych streamów traci ona jednak naboje, gdy przychodzi czas na strzelanie dużymi zapowiedziami. Na szczęście podobnych problemów nie mamy gdy trzeba nagrać nowe Lavocado Nocą. W tym odcinku oczywiście się kilka razy pokłóciliśmy, nawet o Tomb Raidera, ale jak zwykle wszystko dobrze się skończyło.

  • Lavocado Nocą #84
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o tym co się dzieje z Tomb Raiderem, rozmachu Like a Dragon Gaiden, o jakości Metal Gear Solid: Master Collection, skasowanym sequelu Immortals Fenyx Rising, premierze Tekkena 8 i Persony 3: Reload i wyjątkowo ciekawym indyku Thank goodness You’re here. Na koniec kowbojska uczta ze switchowym Red Dead Redemption.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.