Lavocado Nocą #83 – Requel prequela

Lavocado Remastered powraca niczym letni zimny deszcz.

Rozpadało nam się za oknem, ale za to pod względem zawartości odcinka plony są wyjątkowo obfite. Posiedzieliśmy zatem nad przypadkiem Modern Warfare 3, skomentowaliśmy powrót Red Dead Redemption, przez chwilę ruszyliśmy też temat gatunku jRPG – a raczej tego, co  w ogóle znaczy ta nazwa. W dziwny sposób znów wrócił temat Final Fantasy XVI, oraz pojawiła się informacja o tym, że Metal Gear Solid mimo tego, iż nic dookoła serii się nie dzieje, wciąż wspaniale się sprzedaje. Skupiliśmy też uwagę na Dragon Quest X, które nigdy u nas nie wyszło, ale i tak nam go brakuje. W sekcji recenzenckiej zabraliśmy się za RWBY Grimm Eclipse, Lost Judgment i Everdream Valley.

  • Lavocado Nocą #83
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o tym, po co wychodzi Modern Warfare 3, jak wychodzi Red Dead Redemption, ile sprzedało się Final Fantasy, a ile Metal Gear Solid, o losach Dragon Quest X, gatunku jRPG i zrecenzowaliśmy RWBY Grimm Eclipse, Lost Judgment, oraz Everdream Valley.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.