Lavocado Nocą #82 – Nieprzygotowane dodawanie

Witamy, witamy – mamy odcinek pełen zagadek i pracy reportersko-detektywistycznej.

Największą niespodzianką i ciekawostką Lavocado Nocą #82 jest to, że w zasadzie to setny podcast, jaki nagrywamy w składzie Cascad-Sakora – gdy doliczymy osiemnaście odcinków „Lavocado Podcast”. Myślę, że to naprawdę piękny kamień milowy, oraz coś wyjątkowego biorąc pod uwagę to, że przez cały ten czas ani razu nie spóźniliśmy się z odcinkiem (raz tylko zmieniliśmy dzień dodawania podcastu). Umówmy się jednak, że zaczniemy przybijać sobie piątki wtedy gdy samo LN dobije do setki! Pozdrowienia do wszystkich słuchających, dzięki za docenianie naszej pracy!

  • Lavocado Nocą #82
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o końcu Xbox Live Gold,  nowym wirtualnym King Kongu, wyłączeniu serwerów Gundam Evolution, PlayStation Project Q, nowych projektach Ubisoftu, które mają wyjść do kwietnia 2024, o rekordach Momotaro Dentetsu, omawiamy także Shin Chan Summer Vacation, oraz drugą odsłonę Ace Attorney.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.