Lavocado Nocą #78 – Maximum Symbiont

Lato Showcase.


Dzisiejszy podcast wypełniły nam newsy – skomentowanie majowego PlayStation Showcase było bowiem czymś, na wypadało poświęcić cały odcinek. Bo nawet jeżeli sam pokaz nie był powalający, to jednak poruszył tyle tematów i wrzucił na ruszt tyle tytułów wartych omówienia (od Marathon, po Alan Wake 2, czy Spider-man 2), że wszystko inne zeszło na dalszy plan. Na samym końcu wciągnęliśmy się jeszcze w dyskusję o naszym ulubionym super-pająku, bo to bohater, który mimo biegu lat wciąż budzi najwięcej sympatii w całym marvelowym kociołku.

cascad

  • Lavocado Nocą #78
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o PlayStation Showcase 2023 – czyli m.in. o Spider-Man 2, Alan Wake 2, Dragon’s Dogma 2, Assassin’s Creed Mirage, Metal Gear Solid 3 Remake, Marathon, Final Fantasy XVI, Helldivers 2, The Talos Principle 2, Foamstars i innych zapowiedziach, które wypełnią najbliższy rok.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.