Lavocado Nocą #77 – Zelda Rising

Witajcie w czasie przygody.

Dziś w  odcinku dużo grania i dużo newsów, które nakręciły nam dyskusję. W kwestii opóźnień skupiliśmy się na Hollow Knight: Silksong, wzięliśmy się także za nadzwyczaj dobrą sprzedaż Sonic Frontiers, czy wypowiedź Phila Spencera, w której uczciwie (co trzeba podkreślić) przyznaje, że Xbox przegrał poprzednią generację i była to „najgorsza możliwa generacja do przegrania”. Oczywiście nie jest to wszystko, bo wybraliśmy się też na mentalne wakacje przyglądając się Natsu-Mon. W dziale recenzji swój czas dostał SD Shin Kamen Rider Rumble, Immortals Fenyx Rising, a także The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Ostatni tytuł oczywiście w formie pogłębionych wrażeń, bo skończyć w tydzień go nie sposób. Zapraszamy, enjoy!
cascad

 

  • Lavocado Nocą #77
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o opóźnieniu Hollow Knight: Silksong, popularności Sonic Frontiers, obecnej kondycji Xboksa, zbliżającej się premierze Natsu-Mon! 20th Century Summer Vacation, oraz recenzujemy SD Shin Kamen Rider Rumble, Immortals Fenyx Rising, oraz omawiamy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:


Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.