River City Saga: Three Kingdoms to nowy, ukochany Kunio na ten rok

Jestem totalnie nakręcony tym, że Wakacje z Shin-chanem ukażą się na Zachodzie jeszcze w tym roku, ale nie mogę odpuścić pisania o innym słynnym koleżce – Kunio. Nowa odsłona jego przygód to bardzo ciekawe połączenie historii z zabawną i rozrywkową chodzoną bijatyką. Tym razem zamiast w River City, będziemy bowiem okładać się pięściami, kopniakami i wszelkiego rodzaju bronią białą w Epoce Trzech Królestw. Oto River City Saga: Three Kingdoms.

O grze wspominałem już podczas jej pierwszego teasera. Nie było wtedy niespodzianką, że zaplanowano jej premierę najpierw na rynku japońskim (tam na Switchu ukazała się w grudniu 2021, na PS4 i PC w kwietniu 2022). Od samego początku wygląda super sympatycznie, jak wszystko z Kuniem, więc wyczekiwałem premiery na Zachodzie, która została potwierdzona kilka tygodni temu.

Dobrze widzicie, na pudełku jest logo 35-lecia serii.

 

Wspominam jednak o tym, by nikomu nie umknęło – premiera już 21 lipca! Tego lata gramy z Kuniem i Shin-chanem! Jeżeli tylko wasz budżet na to pozwala, wesprzyjcie którąś z tych gier. Tu liczy się każda sprzedana sztuka, by zapewnić nie tylko napływ kolejnych części, ale i zagwarantować to, że wśród dostępnych języków zawsze znajdzie się też angielski.

 

PS Kolejny świetny news jest taki, że w River City Saga: Three Kingdoms zagramy także bohaterkami River City Girls – Misako i Kyoko.

 

cascad