Cyber Shadow żądli jak pszczoła, lata jak motyl

Twórcy wyjątkowego Shovel Knight wiedzą co robią. Ich kolejny projekt to inwestycja w grę gościa o imieniu Aarne “MekaSkull” Hunziker. Dzięki wsparciu jachtowców, ich wiedzy i przetartym szlakom Cyber Shadow niebawem trafi na rynek. Tak wyglądając, pod takim patronatem, możemy spodziewać się tylko tego co najlepsze.

Pierwsza prezentacja tytułu zaatakowała internet znikąd. Feeling Stridera, Mario, Ninja Gaiden i Contry wylewa się z każdej sekundy trailera. Czuć tu prawdziwe serce i umiejętność uchwycenia wszystkiego co w retro najlepsze. Dokładnie tego można się spodziewać po produkcjach z logo Yacht Club Games:

Może Cyber Shadow jest kolejnym rozpikselowanym indykiem 2D… ale tylko kiedy chodzi o suche fakty. Już w zwiastunie słychać niesamowitą muzykę, widać unikalne ruchy i wspaniałe rozwiązania do klasyki (ten animowany wybuch – jakby hołd dla Akiry). O taki Vintage walczyłem. Takie gry są nam potrzebne.

Cyber Shadow ukaże się na PlayStation 4, Xbox One, Switcha i PC. Nie znamy jeszcze daty premiery, ale wiemy że gra będzie wyceniona na 15 dolarów i na pewno warto będzie tyle za nią zapłacić.

cascad