Lavocado Nocą #80 – Papierowy Słoń

Witajcie w świecie, w którym po konferencjach przychodzi czas na kolejne konferencje.

Lavocado Nocą tym razem wypełnione jest graniem – po części newsowej omawiamy cztery tytuły, związane z tak ustabilizowanymi na rynku licencjami jak Digimon, Mario, Pikmin czy… Krzyżacy. Przedtem wypadało jednak omówić ostatni Nintendo Direct pełen słodkości, powspominać Indianę Jonesa, pogadać (jak zwykle) o zasobności portfela Microsoftu, oraz o 20-leciu Earth Defense Force. Wszystko to tak jak lubicie, podane z sosem barbecue, bo przecież mamy lato!

  • Lavocado Nocą #80
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o zapowiedziach z Nintendo Direct, grze Indiana Jones od Bethesdy, o tym jak katastrofa łodzi Titan pomogła pewnej grze indie, o Earth Defense Force, Microsofcie, oraz omawiamy Krzyżacy: The Knights of the Cross, Digimon Survive, Pikmin 1 i 2, oraz Paper Mario: The Origami King.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.