Lavocado Nocą #79 – Gwiazda Konferencji

Zapraszamy do zajadania croissantów i popijania herbaty podczas największych konferencji czerwca.

Brak E3 branża gamingowa próbuje zapełnić na wiele sposobów. I choć tej dziury nie da się zatkać, to kolejne – pojawiające się przez pączkowanie – konferencje co jakiś czas dostarczają gorące wiadomości i pokazy nowości. Czerwiec 2023 przyniósł ich zresztą tyle, że trudno wszystkie spamiętać, a co dopiero omówić. Dlatego w tym odcinku skupiliśmy się na wybraniu najciekawszych naszym zdaniem pokazów z dwóch najbardziej udanych eventów – czyli Summer Game Fest, oraz Xbox Showcase. Na szczęście oznaczało to, że znów będzie okazja poruszyć temat Yakuzy, Persony i Final Fantasy 7:

  • Lavocado Nocą #79
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o eventach, które zastąpiły E3, – czyli o Summer Game Fest, oraz Xbox Showcase. W programie omówimy remake Persony 3, nowe Yakuzy, Final Fantasy VII Rebirth, Star Wars Outlaws, Fable i inne głośne projekty pokazane podczas czerwcowych konferencji.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.