Lavocado Nocą #75 – Między Mikrofonami

Nie spodziewaliście się tego, a w tym odcinku świnka Peppa ma dla was najlepszą ciekawostkę.

***
Czasem dookoła nagrania jest tyle problemów, że wielkim wyczynem okazuje się to, że do niego usiedliśmy i dostarczyliśmy wam odcinek w umówionym czasie. Bo choć dla wielu osób może to być tylko „godzinka”, to dla nas jest to opracowanie tematów, znalezienie ich, rozgadanie się przed wciśnięciem record, przesyłanie plików, złożenie ich, opisanie, stworzenie grafiki, publikacja… ale my tu nie o tym – ten odcinek będzie o zakupach Segi, o tym co wyprawia się w uniwersum gier DC, rekordach filmowego Mario, przyszłości Halo, przeszłości, jaka ściga Mega Mana, oraz fantastycznej przygodzie świnki Peppy. Zapraszamy!
cascad

  • Lavocado Nocą #75
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o tym jak Sega kupuje Rovio, o losie Suicide Squad, sukcesie filmu Mario, zmianach w kierownictwie Halo Infinite, braku cenzury w Mega Man Battle Network Legacy Collection,  i o przygodzie świnki Peppy, która spotkała angielską Królową. Immortals Fenyx Rising też się załapało.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.