Lavocado Nocą #56 – chińska Zelda i kot

Kto skacze jak gibon i kręci się jak bąk? To my, to my, to my. Lato jest, proszę się położyć na plaży i posłuchać o grach.

***
Witajcie, w ten mam nadzieję, znośny dzień. Dziś w stałym składzie Cascad i Sakora, opowiemy wam o Eastward, River City: Rival Showdown, River City: Tokyo Rumble, Dusk Diver, Stray i Eastward. Było też o Yakuzie 8, o tym kiedy wychodzi Bayonetta 3 i kiedy wychodzi No More Heroes 3 na inne sprzęty niż Switch. Tematy, które wisiały dookoła tych rzeczy, oczywiście też zostały zahaczone. Jesteśmy w tej samej formie co zawsze, więc życzymy dużo dystansu i uśmiechu i proszę wciskać „Play”.

cascad

  • Lavocado Nocą #56
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o grach z serii River City, Eastward, Dusk Diver, Stray, o nowych wydarzeniach dookoła No More Heroes 3, Boyonetty 3, czy Yakuzy 8.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak, Arkadiusz „Cascad” Ogończyk

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii i sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.