Natsu-Mon! 20th Century Summer Vacation w sierpniu po angielsku!

Przychodzę z genialną nowiną – ostatnia produkcja Millenium Kitchen, czyli Natsu-Mon! 20th Century Summer Vacation od wczoraj ma stronę na Steam. I choć strona ta jest w całości po japońsku (gdy to piszę) to znajduje się na niej mała odnotacja po angielsku, informująca że aktualizacja zawierajaca obsługę tego języka ukaże się 6 sierpnia.

Pierwszy wpis o grze twórców My Summer Vacation pojawił się na Lavo jeszcze w lutym 2023 roku, można dowiedzieć się z niego, że jest to gra o chłopcu, który jest członkiem objazdowej grupy cyrkowo-festiwalowej, spędzającym letnie wakacje na pomaganiu przy organizacji lokalnych festynów. I przynajmniej jeden z nich przeżyjemy w Natsu-Mon, przy okazji wyskakując do miasta, poznając inne dzieciaki i ciesząc się kojącymi oczy widokami.

Ostatnia prezentacja  Natsu-Mon! 20th Century Summer Vacation doskonale pokazywała unikalny klimat gier Millenium Kitchen – teraz, przy okazji zapowiedzi edycji na Steam zaprezentowano także DLC (na razie przewidziane na Switcha) do tego tytułu, który zawiera nową wyspę, z nowymi postaciami, przygodami i aktywnościami:

Cóż więcej mógłbym tu dodać, jeżeli nie to jak bardzo się cieszę, że będzie okazja w to zagrać. To pozycja obowiązkowa tego lata, więc koniecznie dodajcie ją do wishlisty Steam.

PS Kwestia anglojęzycznej wersji na Switch wciąż nie jest potwierdzona.

cascad