Lavocado Nocą #106 – Trzech do targów

Letnie święto gier za nami!

Mimo zakopania pod ziemią targów E3, wskakujące na ich miejsce konferencje i pokazy dowiozły dziesiątki ciekawych propozycji. I nawet jeżeli nie były to największe możliwe zapowiedzi, przekazane w najgorętszy sposób, to na pewno nie ma powodów do narzekań. Grać jak zawsze będzie w co, więc kamień z serca! A w tym odcinku zrzuciliśmy go wraz z Prezem z Rozgrywki, bo wszelkie wydarzenia branżowe najlepiej omawiać z gośćmi.

  • Lavocado Nocą #106
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym  rozmawiamy o Steam Next Fest, o Summer Game Show i konferencji Xbox Showcase. Wśród gier, na które zwróciliśmy uwagę było Fable, Perfect Dark, Silent Hill 2 Remake, Flintlock, Dragon Age: The Veilguard, Slitterhead, LEGO Horizon Adventures, State of Decay 3 i wiele innych pokazywanych podczas wiosennych targów, kojarzonych z latem!
  • Grzegorz „Prez” Wojewoda, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach podcastowych w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.