Lavocado Nocą #105 – Klucz do serca

Wskoczyliśmy na wiele koni w tym odcinku – ale najbardziej porywisty ma logo Call of Duty.

Zapraszamy na kolejne omówienie growych nowości i różności – gwoździem programu będzie odczytanie tytułów wszystkich (miejmy nadzieję) gier z serii Kingdom Hearts, choć inne wydarzenia także będą warte uwagi. Omówimy to, że Call of Duty Black Ops 6 trafi do Xbox Gamepass w dniu premiery, o planach 2K Games, sukcesie Ghost of Tsushima na Steam i niestety, wrócimy do tematu zwolnień w branży gier. W omawianych tytułach znajdziecie za to Megaton Musashi W: Wired (ponownie), oraz Shin chan: Shiro of Coal Town. Zapraszamy!

 

  • Lavocado Nocą #105
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym  rozmawiamy o grach Sony trafiających na Steam, o Kingdom Hearts, które również zmierza na Steam, o FIFA 2K, oraz innych grach 2K które mają być niebawem zapowiedziane, o tym ile osób zwolnił Embracer i o tym co oznacza ukazanie się Call of Duty Black Ops 6 w usłudze Xbox Gamepass. Omówiliśmy także Megaton Musashi W: Wired i Shin chan: Shiro of Coal Town
  • Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach podcastowych w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.