Lavocado Nocą #104 – Cień Potwora

Zawsze jak pojawia się nowy Assassin’s Creed jest o czym porozmawiać.

Ciasno dziś od informacji na Lavocado Nocą, ale to bardzo dobrze, z punktu widzenia atrakcyjności audycji – trochę jednak szkoda, że część tych newsów jest raczej smutna. Przewodzi wśród nich oczywiście zamykanie mniejszych studiów przez Microsoft tuż po tym jak wydano niemal 69 miliardów na przejęcie Activision Blizzard King. Rozmawiamy też sporo o Assasssin’s Creed Shadows, czyli pierwszym next-genowym AC, o tym jak polscy gracze walczą o lepsze ceny na Steam i prezentacji nowej gry twórcy Monkey Island, Rona Gilberta. Omówimy także rekordową sprzedaż Switcha i gry, czyli Hades 2 oraz Sea of Soltitude.

  • Lavocado Nocą #104
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym  rozmawiamy o pokazie Assassin’s Creed Shadows, zamykaniu studiów przez Microsoft, nowym projekcie ojca serii Monkey Island, o 141 milionach sprzedanych Switchy, akcji jaką organizują polscy gracze, by mieć tańsze gry na Steam, oraz o Hades 2 i Sea of Soltitude.
  • Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

 

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach podcastowych w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.