Lavocado Nocą #74 – Rodeo na mikrofonie

Trochę nam się dzisiaj dłużej ponagrywało.
Karuzela wiadomości dotyczących bardzo dużych (finansowa) ruchów zgrała nam się z chwilą kiedy zasiedliśmy przed mikrofonami. W tym odcinku pogadaliśmy, więc o zmianach w płatnościach z Xbox Game Pass, o zamykaniu oddziałów Ubisoftu, o tym jak Konami inwestuje w nowe studio, odwołaniu tegorocznych targów E3, wynikach finansowych Resident Evil 4 Remake, oraz przeniesieniu komiksu TMNT: The Last Ronin do świata gier. Dodatkowo krótko przedstawiliśmy Spider-Man: Miles Morales, oraz King of Seas.

  • Lavocado Nocą #74
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o końcu E3, o zamykaniu oddziałów Ubisoftu, zmianach w Xbox Game Pass, nowym studio Konami, wynikach sprzedaży Resident Evil 4 Remake i o growej wersji komiksu TMNT: The Last Ronin, omówiliśmy też krótko Spider-Man: Miles Morales, oraz King of Seas.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.