Lavocado Nocą #72 – Onsen Ścigałek

Magia na mikrofonach, retro w dłoniach.
**
Rozkręcone zrobiło się nam Lavocado Nocą – mam wrażenie, że łykamy coraz więcej tematów, wciąż w tym samym czasie. Dziś odbiliśmy się od przesunięć wersji Hogwart’s Legacy na poprzednią generację konsol, o tym jakiego Dragon Balla chcemy, udało się wspomnieć o Mirror’s Edge i tym, co się (znowu) wyprawia w Telltale. Było też małe wtrącenie o Meta Quest 3 i całkiem duże o tym jaki mamy stosunek do eSporu dzielącego zawodników wg płci. A potem przyszły gry z PS2, oraz omówienie Gear Club Unlimited i Hot Springs Story.

cascad

  • Lavocado Nocą #72
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o Hogwart’s Legacy na PS4, XOne i Switcha, o Mirror’s Edge, nowym Dragon Ball Budokai Tenkachi, o grach studia Telltale, o wyjściu w tym roku Meta Quest 3, oraz o growych Igrzyskach Olimpijskich w Singapurze i idei eSportu. Na dokładkę wspominki dotyczące wyścigów ery PS2, oraz omówienie Gear Club Unlimited i Hot Springs Story.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii i sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.