Level-5 potwierdza wydanie wszystkich swoich nadchodzących gier po angielsku

Tyle śledzenia, wypatrywania detali i nakręcania się i mamy to! Kibicowanie powrotowi Level-5 dziś się pięknie odpłaciło. Podczas konferencji Level-5 Vision 2023 firma potwierdziła, że jej wszystkie nadchodzące premiery ukażą się w wielu językach, we wszystkich regionach.

O ile to, że tak się stanie  z FANTASY LIFE i: The Girl Who Steals Time, Deca Police i Professor Layton and The New World of Steam już wiedzieliśmy, bo te gry były ważną częścią ostatniego Nintendo Direct, tak na konferencji studia doszły do nich także Inazuma Eleven: Victory Road of Heroes, oraz Megaton Musashi Wired. Dzieją się zatem rzeczy, których spodziewałem się w tekstach (i na podcastach) na Lavocado od dawna.

Co ciekawe – mimo iż stream był odpalony na japońskim kanale, do japońskiej widowni, cała prezentacja pięciu nadchodzących tytułów Level-5 miała angielskie podpisy, więc już w trakcie oglądania można było się spodziewać dobrych wiadomości…

Nadeszły one jednak na sam koniec, kiedy urokliwy avatar Akihiro Hino (CEO firmy) potwierdził, że „wracają” do świata i zaprezentowane tytuły otrzymają z tej okazji stosowne tłumaczenia. Ich premiery rozlać się mają na 2023 i 2024 rok.

Więcej detali o wspomnianych tytułach znajdziecie wewnątrz załączonej „konferencji”. Ja już nie będę nic bardziej komentować ponadto, jak bardzo się cieszę i że w podskokach lecę jarać się tym, że jednak zagram w Megaton Musashi! Kto by pomyślał.

Pamiętajcie: warto wierzyć do końca.

cascad