Lavocado Nocą #70 – elektryczne duchy

Robimy dziś imprezę, jakiej nie przeżył nikt – newsy, trzy recenzje i wrażenia ze świeżutkiego Hogwart’s Legacy.

Zebraliśmy się w jednej sali, gdzie gadająca czapka przydzieliła nas do trzech kątów. W jednym były duchy, w drugim walczyło się przy pomocy gitary, w trzecim było ciemno i trzeba było strzelać do kosmitów. Gościem odcinka jest Toperz, dzięki któremu pojawiła się na nim recenzja Dead Space Remake, Sakora opowiedział za to o zakończeniu swej epopeji z Ghostwire: Tokyo (i nie tylko!), a Cascad poopowiadał (też z Toperzem) o Hi-Fi Rush. Na dodatek zakończyliśmy wszystko gościnnymi wrażeniami z początku Hogwart’s Legacy. W aktualnościach rządzi SD Shin Kamen Raider, nowe dane dot. sprzedaży konsol, przesunięcie Star Wars Jedi: Survivor, a także… nowa część The Crew. Odcinek jest zatem napakowany jak kabanos!

cascad

  • Lavocado Nocą #70
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o nowej grze Kamen Raider, przesunięciu premiery Star Wars: Jedi Survivor, zpowiedzi The Crew: Motorfest, sprzedaży Nintendo Switch i Ps5, oraz recenzujemy Ghostwire: Tokyo, Dead Space Remake i Hi-Fi Rush, w bonusie pierwsze wrażenia z Hogwart’s Legacy.
  • Nagrywali Dariusz „Toperz” Szymański, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk
Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii i sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.