Lavocado Nocą #64

Ten odcinek miał być trudny do nagrania, miał nie mieć tematów – magia odpalonych mikrofonów jednak znów zadziałała.

Nie jesteśmy w najlepszym momencie w czasie Lavocado: brak wpisów, spadek produktywności i ogólne odsunięcie projektu na bok (nie oszukujmy się – tak to wygląda). Tym większą wartość ma to, że regularnie co dwa tygodnie dostarczamy „chociaż” podcast. Dla mnie to bardzo dużo i nawet, mimo braku komentarzy, wiem, że jest grupa osób, które też czekają na ten dzień i cieszą się, gdy w ich RSS-ach wyskakuje nowe Lavo. Dla was i dla siebie działamy, i nawet jeżeli nie ma o czym gadać, zasiadamy przed mikrofonami, by to zrobić. Tym bardziej że znowu się okazało na tym odcinku, że „jednak jest o czym”.

cascad

 

  • Lavocado Nocą #64
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o NFT Sony, o Metaverse z Gundamami, Wiedźminie 3, Xbox Live i Nintendo 64 (ale to przez przypadek)
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak, Arkadiusz „Cascad” Ogończyk


Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii i sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.