Lavocado Nocą #62

Miało być sucho, a wyszło soczyście jak zwykle. Jest dużo Persony, bo dziś premiera Persony 5: Royal na Switcha!

W cieniu dramatu, jaki rozpętała Hellena Taylor, która podkładała głos pod Bayonettę w dwóch częściach gry i nie zgodziła się nagrać go do Bayo 3 ze względu na zbyt niską ofertę wynagrodzenia dzieje się sporo. Dookoła serii Persona dzieje się sporo. Nawet dookoła Silent Hill się dzieje. A wpadki Activision Blizzard omawiamy już dla sportu.
UWAGA: Valkyria Chronicles z Valkyria Profile się nam ambitnie myli w tym odcinku i mimo iż cały czas o nich rozmawialiśmy, to każdy myślał o innej grze xD

cascad

  • Lavocado Nocą #62
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o cenie dodatków do Overwatch 2, o bugach Saints Row, o dubbingu Bayonetty 3, nowych częściach Silent Hill, premierach gier z serii Persona, o Marvel Ultimate Alliance 3, Chrono Trigger i No More Heroes.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak, Arkadiusz „Cascad” Ogończyk

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii i sytuacji na świecie. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.