Lavocado Nocą #47

Miałem pilnować, żeby nie było pustych (publikacyjnie) przestrzeni między odcinkami podcastu – bardzo trudno jest się jednak za to zebrać przy obecnych sprawach „politycznych”. Zrobię jednak co się da, by kolejna taka dziura się nie pojawiła.

Sam odcinek o numerze 47 nie jest jednak światopoglądowym wykładem, bez obaw. Lavocado Nocą nadaje, by skomentować dla was trochę cyfrowego świata. A ponieważ tym razem wpadł do nas gość specjalny w postaci Toperza, to i nagranie zrobiło się ciekawsze (łącznie z tym, że chcieliśmy się na dobre powyciszać w jego trakcie). Tematem dominującym było omówienie ostatniej mini-konferencji Sony, czyli State of Play. Tej, na której totalnie nie dostaliśmy nowego Final Fantasy Tactics i Dino Crisis. Jak z tym żyć? Posłuchajcie, to się dowiecie.

PS Jest to także odcinek, w którym podkreślamy wagę newsa o kozie, oraz tego, by wysłuchać bloopersów.

cascad

  • Lavocado Nocą #47
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy, o konferencji State of Play.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak, Arkadiusz „Cascad” Ogończyk, Darek „Toperz” Szymański.

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.