Lavocado Nocą #44 – Zamknięcia i zakupy

Jak zauważyliście, dużo się dzieje. W Lavocado Nocą #44 znaleźliśmy sposób, by porozmawiać i o wielkich przejęciach w branży gier, i o całkiem znaczących zamknięciach.


Wciąż jeszcze nie odkryłem, co sprawia, że jakiś odcinek ma lepsze tempo, a inny bardziej rwane, ale tym razem płynęliśmy przez tematy jak prawdziwe tuńczyki. Rozmawiając o tym, że Sony przejęło Bungie, trudno było nie wrócić do Activision Blizzard kupionego przez Microsoft. 25-lecie Final Fantasy VII także nie zostało przemilczane, podobnie jak smutny los zamykanych przez Segę salonów arcade. Ubisoft też coś zamyka – Hyper Scape, grę, o której mogliście nie pamiętać, że istnieje. Poza tym było dużo lekkości i przyjemności, więc jak zwykle: dowiezione.
cascad

 

  • Lavocado Nocą #44
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o zakupach Sony i Microsoftu, o Sedze zamykającej salony Arcade, o urodzinach Final Fantasy 7 i nie tylko.
  • Nagrywali Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk. 

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.