Atlus przypomina o Revelations: Persona

25-lecie serii Persona nie jest szczególnie hucznie obchodzone przez Atlus – przynajmniej na razie – ale pojawienie się przy okazji tego wydarzenia ruchu dookoła Revelations: Persona to niezła rzecz.

W tym momencie kompletnie nic nie potwierdzono, jednak „nagle” na kanał YT firmy wrzucono odnowione intro do Revelations: Persona, czyli pierwszej gry z serii (PSX):

Firma potwierdza także, że w najbliższym czasie wrzuci także filmy z innych gier serii. Może to oznaczać kompletnie nic, ale też może być zapowiedzią tego, że w końcu dostaniemy je na nowych platformach. Kolekcja Person 1-4 na Switchu jest nam przecież potrzebna, albo przynajmniej wydanie ich osobno + Persona 5: Royal. To, że Persona 4: Golden w 2022 roku wciąż jest grą, którą można ukończyć tylko na PS Vita i Steamie także jest okrutnie śmieszne.

Z rzeczy potwierdzonych wiemy za to, że bijatyka w świecie P4, czyli Persona 4 Arena Ultimax, ukaże się 17 marca tego roku na PS4, PS5, PC i Switchu. Na resztę sensownych zapowiedzi jeszcze czekamy, oby faktycznie ten rok był pasmem powrotów starych części serii, zakończony wielką zapowiedzią Persony 6. Nic więcej nie potrzeba, byśmy byli zadowoleni.

cascad