Lavocado Nocą #41

Nie da się uchwycić ducha świąt, ale da się uchwycić trzech amigos na jednym nagraniu, by przekazali wam swoje klasyczne good vibrations.

***
Wszystko poszło zgodnie z planem – jest 24 grudnia, a my możemy podarować wam nowy świeży podcast. Świadomie używam tego słowa, ponieważ sam przez wiele lat śledziłem i kibicowałem wielu podcastom, zawsze niesamowicie ciesząc się gdy jego twórcy dawali radę dostarczać specjalne odcinki na święta. Jeżeli tu jesteście i nas słuchacie, to pozwalam sobie myśleć, że Lavocado Nocą o numerze 41 sprawi wam podobną radość. Tym bardziej że zdecydowaliśmy się na dłuższe nagranie i zaproszenie gościa, którego bardzo cenimy i z którym kumplowanie się uważamy za duży łut szczęścia. Z Tomkiem Pieniakiem możemy rozmawiać swobodnie o setkach rzeczy, dziś padło na Matriksa, Hellblade’a, ulubione sprzęty i gry, które kończyliśmy wiele razy. A to nie wszystko.
cascad

Zapraszamy i wesołego, udanego wypoczynku!

  • Lavocado Nocą #41
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o Matriksie (demo na Unreal Engine 5), Hellblade 2, Sea of Stars, przechodzeniu gier wiele razy i ulubionej platformie do grania.
  • Tomek Pieniak, Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk. 

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.