Lavocado Nocą #33

Dumny numer 33 świeci nad tym odcinkiem Lavocado Nocą. Udało nam się w nim porozmawiać o wielu istotnych sprawach i oberwało się aktorskiemu Cowboy Bebop, ale tylko trochę.

Jak śpiewał klasyk: „I widzę tylko twoje kapelusze”. Nie wiem jak połączyć to z treścią odcinka, ale tak uniwersale maksymy pasują do wszystkiego. W Lavocado Nocą 33 zajęliśmy się m.in.  chmurą na Xboksie, chodzonymi bijatykami, urodzinami Devil May Cry i nowym planem Sony, była też chwilka na wspomnienie o Evangelionie, o Cowboy Bebop, o tym co (źle) robi Netflix itd. Można zatem uznać, że kolejny raz osiągnęliśmy wysokie stężenie koszerności.
cascad

  • Lavocado Nocą #33
  • Podcast o grach z sercem. Odcinek, w którym rozmawiamy o 20-leciu Devil May Cry, o bijatyce z Asteriksem i Obeliksem, aktorskim Cowboy Bebop, graniu w chmurze i nie tylko.
  • Autorzy: Marcin „Sakora” Tomkowiak i Arkadiusz „Cascad” Ogończyk.

Zapraszamy do odsłuchu (albo ściągnięcia pliku) na soundcloud:

Bez problemu znajdziecie nas w aplikacjach w stylu Podcast Addict. To ten sam kanał co Lavocado Podcast.

Mamy nadzieję, że docenicie to, co robimy i zasubskrybujecie nasz podcast tam, gdzie wam wygodnie. Podajcie też ten odcinek kolegom i koleżankom, którym źle od tej całej pandemii. Spróbujemy im pomóc dobrym słowem i humorem.