E3 2021 się odbędzie – online i za darmo

Kochane, uwielbianie, przepiękne E3 już nigdy nie będzie takie jak kiedyś – o tym wiem – ale dobrze, że będzie.

Targi Electronic Entertainment Expo przez lata były niczym Gwiazdka latem. Konferencje na których „walczyli” ze sobą producenci konsol, wielkie niespodzianki, sceny, wywiady, niesamowite relacje dziennikarzy, którzy mieli szansę tam być. Z czasem coraz więcej tych doświadczeń przeniesiono do sieci, tak że więcej rzeczy można było ujrzeć z drugiego końca świata niż przebywając w Los Angeles Convention Center. Mimo to wrażenie, że to fizyczny event, który faktycznie się dzieje, było bardzo ważne. Nie można mieć jednak wszystkiego i po odwołaniu targów w 2020, w czerwcu 2021 powrócą jako pasmo streamowanych wydarzeń.

Ważne, że odbędzie się to wszystko pod jedną banderą E3, że będą to skondensowane emocje i nie rozpłyną nam się w czasie. To świetna wiadomość i wiem, że zapas Doritos i Mountain Dew wjedzie do mnie w czerwcu, rozsiądę się na kanapie i będę czekał na ujrzenie Street Fightera VI, Metroida 4 i remake’u Metal Gear Solid. I pomiędzy tym wszystkim będę pisał, jaki jestem podekscytowany na Twitterze, bo kto mi zabroni.

Impreza odbędzie się w Internecie, wszyscy są zaproszeni. Start E3 2021 zaplanowano na 12 czerwca, event potrwa do 15 czerwca. Firmy, które potwierdziły swoją obecność to Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games i Koch Media, więc zapowiada się bardzo przyjemna konsumpcja chipsów.

Bądźmy tam wszyscy razem!

cascad