Szczenięce lata PS2 – LavoRADIO Podcast S01EP01

Trochę trzeba było na to poczekać, ale stało się. Lavocado ma swój podcast.

Kilka słów wstępu:

Od samego początku wiedziałem, że do tego dojdzie. Nagrywanie podcastu gamingowego zawsze miało być integralną częścią strony. A, że stało się nią dopiero teraz… może to i lepiej? Po prostu trzeba było znaleźć odpowiedniego kompana, który wejdzie w projekt „w całości”, zna się na tym medium i będzie gotowy do regularnych nagrywek. Kimś takim jest Sakora, którego głos i pasję do grania powinniście szybko uznać za znak, że będzie dobrze.

Co do zamysłu: LavoRADIO będzie nagrywane sezonami – w całości poświęcając każdy odcinek na omówienie konkretnego tematu. Taka publicystyczna forma ma pomóc we wracaniu do odcinków i w utrzymaniu ich aktualności. Będą znacznie mniej podatne na przeterminowanie niż standardowe podcasty złożone z newsów i tego w co akurat grają wszyscy/nagrywający. Nie oznacza to, że taki format nagrywek też się na Lavocado nie pojawi – po prostu będzie oddzielony od reszty. Zaczynamy od zaplanowanej na sezony audio-felietonowej formy, mając w planach robić o wiele więcej rzeczy. Tylko wszystko-po-kolei.

cascad

***

Opis odcinka:

  • LavoRADIO – Szczenięce Lata PS2 – S01EP01 | Oficjalny podcast strony lavocado.pl
  • Odcinek w całości poświęcony początkowi życia PlayStation 2. Uwaga! Podcast dla graczy zaangażowanych.
  • autorzy: Arkadiusz „Cascad” Ogończyk i Marcin „Sakora” Tomkowiak

zapraszamy do odsłuchu na soundcloud:

  • Podcast można też ściągnąć na Mega.nz (lub odtworzyć w tamtejszym playerku), kopia pliku została wrzucona także na sendspace.

***

  • Na pytania typu: kiedy RSS, co ze Spotify? itd.  odpowiadamy: wszystko będzie. Dajcie nam trochę czasu na rozpęd.
  • Nowe odcinki będą ukazywać się co najmniej raz na dwa tygodnie.


Dzięki za uwagę. Jeżeli możecie, podajcie link do naszej pracy znajomym, którzy lubią podcasty o grach.

 

%%%

AKTUALIZACJA

Zmieniliśmy nazwę podcastu na Lavocado Podcast, z LavoRADIO, ponieważ ktoś gdzieś już tej nazwy używał. Ku pamięci zostawiam jednak grafikę u góry wpisu, by przypominała o kanciastych początkach. /cas

 

cascad & sakora