Puste pudełko z Jak 4 bonusem do wznowienia Jak & Daxter na PS4

Dziwne ruchy w branży gier to jedno czego możemy być naprawdę pewni. Do takich wypada zaliczyć także nagłą zapowiedź pojawienia się fizycznych wydań Jak & Daxter na PS4. Gra dostanie wersję „normalną” i kolekcjonerską, choć tak naprawdę ilość obu jest tak ograniczona, że ich dorwanie będzie bardzo trudne (premiera 7 grudnia 2018).

Za akcję bierze się znane z takich wydań Limited Run Games. W ich wersji kolekcjonerskiej Jak & Daxter znajdzie się soundtrack na płycie, metalowy Orb Prekursorów, artbook, plakat i pendrive w kształcie PS2. Wszystko to zostanie zamknięte w pudełku stylizowanym na starą księgę. Wygląda to naprawdę okazale:


Nie to jest tu jednak najciekawsze. Limited Run ma zamiar przygotować podobne wydania dla Jak 2, Jak 3 i Jak X: Combat Racing – kupując wszystkie cztery w bonusie dostanie się… fake’owe pudełko z Jak 4, gry której nigdy już pewnie nie dostaniemy.

 

Cytując przyjaciela: „to puste pudełko to byłaby najlepsza rzecz jaką otrzymałem od Naughty Dog od lat”. Jest to bardzo smutna prawda – na powrót serii raczej nie mamy co liczyć, a przecież można wewnątrz niej opowiedzieć jeszcze wiele historii i zaprezentować niejeden technologiczny przełom. Jak na sprzętach obecnej generacji byłby totalnie niesamowity, szkoda że się o tym nie przekonamy. Nie porzucajmy jednak nadziei, nie takie serie dostawały już szansę by wrócić.

cascad