Co wybrać z letniej wyprzedaży Sony na PSN (2018)

Latem nie tylko dobrze jest gdzieś wyjechać i odpocząć, gracze od czasów pradawnych wykorzystują ten okres w roku, by nadrobić zaległości. Wykorzystują to także wydawcy, którzy dzięki przystępności oferowanej przez cyfrową dystrybucję szykują dla nas na lato potężne przeceny. Obecnie taki wybuch szczęścia nastąpił na PSN.

Trochę trudno jest przekopać się przez całą listę (ponad 400 gier), dlatego postanowiłem mocno ją zmniejszyć i zostawić te, które według mnie są godne uwagi w obecnej cenie. Podzieliłem je na kategorie: mega okazja, dobra okazja i warto sprawdzić. Mam nadzieję, że ułatwię tym kilku osobom życie – każdy przecież wie jak przyjemne jest przeglądanie PSN. Aha: przeglądałem tylko gry na PS4, Vitę i PS3 już czas sobie odpuścić przy takich zestawieniach.

Ostrzegam, że bardzo dużo tytułów (także dobrych) odrzuciłem, gdyż kierowałem się tym, że to naprawdę mają być wyprzedażowe ceny, a nie niewielkie obniżki. Oczywiście jakość samych gier/pakietów także była czynnikiem kluczowym. Na szczęście Lavocado nie musi martwić się o SEO, bo go w sumie nie ma, więc każdy tytuł został podlinkowany do strony w sklepie Sony. Okej – lecimy:

 

Mega okazja

Dobra okazja

Warto sprawdzić

Dajcie znać jeżeli coś z tego kupicie, albo jeżeli przegapiłem jakiś ważny dla was tytuł. Całą listę letniej wyprzedaży na PSN najwygodniej sprawdzić na łowcach gier.

cascad

Jeżeli mam Twoją uwagę to sprawdź też inne teksty na Lavocado: