Death Stranding ze wzmocnioną obsadą – O’Brien i Baker na pokładzie

Death Stranding to gra-zagadka. Szczerze mówiąc, aż boję się jej rozwiązania. Pierwszy „niezależny” tytuł Hideo Kojimy ma jednak wielkie wsparcie Sony, dzięki czemu studio Kojima Productions rośnie w siłę i może pozwolić sobie na najlepszą technologię i najlepszych aktorów.


Udział Normana Reedusa i Madsa Mikkelsena to coś o czym wiemy od dawna. Informacje te zdążyły już nam znormalnieć, a śledzący Twittera Kojimy na pewno widzieli już masę zdjęć Hideo i wyżej wymienionych (oraz jego innego kumpla, który pokaże się w DS – Gullermo del Toro). Teraz do składu, który wesprze swym talentem powstanie Death Stranding, dołączają aktorzy głosowi z prawdziwego zdarzenia. Emily O’Brien (ostatnio słychać ją było w grach od Telltale) oraz sam Troy Baker.

Na dowód fotografia ze studia:Czuć, że produkcja nabiera rozpędu i możemy spodziewać się premiery nawet na tej generacji. A przynajmniej ośmielam się myśleć, że do 2021 Death Stranding wyląduje już na półkach sklepowych. Naprawdę, wierzę w ten skład.